Vention - Adapter Audio 6.35mm male to RCA female Vention VDD-C03 blue (VDD-C03) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Vention VDD-C03 3.5mm to 2x 3.5mm audio adapter (blue) The Vention audio adapter allows you to connect headphones and a microphone to your equipment thanks to its 3.5mm ports. It will be perfect for insufficient inputs and is compatible with smartphones, laptops, tablets, speakers, etc. What's more, it supports OMTP and CTIA. You will successfully use it for gaming, karaoke or video calls. In addition, being made of aluminum alloy translates into durability, and the use of gold-plated connectors prevents interference and oxidation. ManufacturerVentionModelVDD-C03Mater ialaluminum alloyInterface3.5 mm to 2x 3.5 mm Gyártói információk Gyártó neve: NINGBO FULMAN VENTION IMPORT&EXPORT CO. , LTD Email: after-sales-service@vention. cn Ország: CN Város: Zhejiang Cím: Vanke Cloud Valley Bldg 27, Jiangbei Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: VENTION TECH IBERIA S. L. Email: after-sales-service@vention. cn Ország: ES Város: Toledo Cím: Numancia de la Sagra 1, 845230
| Termék ID: | #3212273 |
| Bemenetek: | Mini Jack 3.5mm |
| Bruttó tömeg: | 21 g |
| Hosszúság: | 14,00 cm |
| Magasság: | 0,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 1200 db. |
| Nettó tömeg: | 11 g |
| Szélesség: | 10,00 cm |
| Termék neve: | Adapter Audio 6.35mm male to RCA female Vention VDD-C03 blue |
| Vámtarifaszám: | 8536699099 |