Vention - Cable Audio 2x 3.5mm male to 3, 5mm female Vention BBUBY 0.3m Black (BBUBY) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Audio cable 2x 3.5mm 0.3m Vention BBUBY black This compact audio cable is equipped with two 3.5mm male plugs and one 3.5mm female plug. It allows you to connect headphones to your computer or laptop, providing greater convenience and the ability to play games or conduct online meetings freely. With a length of 0.3 meters, this one is not only functional, but also compact and easy to carry. Solid construction Vention is a brand known for its high-quality products. The BBUBY cable is solidly built and features gold-plated connectors, which guarantees a reliable connection and protection against loss of sound quality. You don't have to worry about signal loss or other interference. Full comfort while playing This cable will allow you to play online freely, without the need for dedicated headphones. With its help, you can connect your favorite headphones to your laptop or desktop computer. The cable supports not only the audio signal, but also the microphone function, so you can have casual conversations. Whether you are a music, movie or game lover, this cable will provide you with clear sound and comfort. ManufacturerVentionModelBBUBYColorBl ackLength0,3 mConnectors2 x audio 3.5 mm male + audio 3.5 mm femaleMaterialAluminum alloy/PVC Gyártói információk Gyártó neve: NINGBO FULMAN VENTION IMPORT&EXPORT CO. , LTD Email: after-sales-service@vention. cn Ország: CN Város: Zhejiang Cím: Vanke Cloud Valley Bldg 27, Jiangbei Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: VENTION TECH IBERIA S. L. Email: after-sales-service@vention. cn Ország: ES Város: Toledo Cím: Numancia de la Sagra 1, 845230
| Termék ID: | #3214742 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 25 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 0.3 |
| Hosszúság: | 14,00 cm |
| Magasság: | 0,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 560 db. |
| Nettó tömeg: | 15 g |
| Szélesség: | 10,00 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | Cable Audio 2x 3.5mm male to 3,5mm female Vention BBUBY 0.3m Black |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |