Vention - Cable Audio 2x 3.5mm Male to 4-Pole Female 3.5mm Vention BBTBY 0.3m Black (BBTBY) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Sure, here's the translation of the provided code into correct English:```html Audio Cable with 3.5mm Male Jack x 1 and 3.5mm Female Jack x 2 With the 3.5mm mini jack audio cable, users can connect headphones with dual mini jack plugs (for headphones and microphone) to a single audio socket. Compatibility with Cases No more issues with connecting cables to phones in cases. Thanks to the stepwise design of the Vention cable, users can connect it to their device even when it's in a case. No need to worry about taking off the case every time you want to listen to your favorite song or podcast. Durable Construction for Long-Term Use The Vention cable combines durability and sound quality. The enameled copper core with a 250D nylon fiber interior ensures a clean transmission, and when combined with the TPE outer jacket, it provides a long product lifespan. Product DetailsBrand VentionModel BBTBYColor BlackLength 0.3m```Please note that I've corrected some formatting and made the text more readable in English. Gyártói információk Gyártó neve: NINGBO FULMAN VENTION IMPORT&EXPORT CO. , LTD Email: after-sales-service@vention. cn Ország: CN Város: Zhejiang Cím: Vanke Cloud Valley Bldg 27, Jiangbei Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: VENTION TECH IBERIA S. L. Email: after-sales-service@vention. cn Ország: ES Város: Toledo Cím: Numancia de la Sagra 1, 845230
| Termék ID: | #3212845 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 25 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 0.3 |
| Hosszúság: | 14,00 cm |
| Magasság: | 0,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 560 db. |
| Nettó tömeg: | 15 g |
| Szélesség: | 10,00 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | Cable Audio 2x 3.5mm Male to 4-Pole Female 3.5mm Vention BBTBY 0.3m Black |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |