Vention - Cable Audio 3.5mm Female to 2x RCA Male Vention VAB-R01-B100 1m Black (VAB-R01-B100) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
3.5mm Female to 2x RCA Male Audio Cable 1m Vention VAB-R01-B100 Black Ensure yourself crystal clear sound. The Vention audio splitter allows you to achieve high-fidelity sound of excellent quality and is perfect for various applications. Simply connect it to a 3.5mm audio cable (sold separately) to, for example, connect your computer to speakers with a 2x RCA interface or your TV to an amplifier. It's the perfect solution if you want to watch a movie or listen to music! Refined in every detail The Vention audio splitter will serve you well for a long time. The PVC coating protects it from damage, and the aluminum alloy housings increase its durability. The cable is also equipped with gold-plated connectors, which are corrosion-resistant and ensure stable, reliable transmission. In addition, its most delicate parts have received additional protection. BrandVentionModelVAB-R01-B100ColorBl ackType3.5mm Female to 2x RCA Male Audio SplitterMaterialAluminum Alloy + PVCCable Length1m Gyártói információk Gyártó neve: NINGBO FULMAN VENTION IMPORT&EXPORT CO. , LTD Email: after-sales-service@vention. cn Ország: CN Város: Zhejiang Cím: Vanke Cloud Valley Bldg 27, Jiangbei Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: VENTION TECH IBERIA S. L. Email: after-sales-service@vention. cn Ország: ES Város: Toledo Cím: Numancia de la Sagra 1, 845230
| Termék ID: | #3208867 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 47 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 1 |
| Hosszúság: | 21,00 cm |
| Magasság: | 0,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 240 db. |
| Nettó tömeg: | 37 g |
| Szélesség: | 15,00 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | Cable Audio 3.5mm Female to 2x RCA Male Vention VAB-R01-B100 1m Black |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |