Vention - Cable Audio 3.5mm Male to 2x 3.5mm Female Vention BBVBY 0.3m (black) (BBVBY) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Vention BBVBY 3.5mm (male) to 2x3.5mm (female) stereo splitter 30cm (black) The Vention BBVBY stereo splitter provides high quality sound when using audio devices. It will also be perfect for making calls and listening to music. Made of TPE material, it guarantees durability and resistance to damage. It is also very flexible. ManufacturerVentionModelBBVBYType3.5 mm (male) to 2x 3.5 mm (female)Length30 cmColorblack Gyártói információk Gyártó neve: NINGBO FULMAN VENTION IMPORT&EXPORT CO. , LTD Email: after-sales-service@vention. cn Ország: CN Város: Zhejiang Cím: Vanke Cloud Valley Bldg 27, Jiangbei Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: VENTION TECH IBERIA S. L. Email: after-sales-service@vention. cn Ország: ES Város: Toledo Cím: Numancia de la Sagra 1, 845230
| Termék ID: | #3212450 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 16 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 0.3 |
| Hosszúság: | 14,00 cm |
| Magasság: | 0,01 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 480 db. |
| Nettó tömeg: | 14 g |
| Szélesség: | 10,00 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | Cable Audio 3.5mm Male to 2x 3.5mm Female Vention BBVBY 0.3m (black) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |