Vention - Cable Audio Optical Vention BAEBI 3m Black (BAEBI) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Vention BAEBI 3m Optical Audio Cable Enjoy even better sound quality when watching movies or listening to music. The Vention optical audio cable allows you, for example, to connect an amplifier to your TV, and thanks to its reliable transmission, it provides clearer sound and better noise reduction. The product is also highly durable, with a PVC coating that protects it from damage and adds flexibility, while special covers protect its connectors from dust and corrosion, extending their lifespan. BrandVentionModelBAEBIColorBlackTy peOpticalMaterialPVCCable Length3m Gyártói információk Gyártó neve: NINGBO FULMAN VENTION IMPORT&EXPORT CO. , LTD Email: after-sales-service@vention. cn Ország: CN Város: Zhejiang Cím: Vanke Cloud Valley Bldg 27, Jiangbei Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: VENTION TECH IBERIA S. L. Email: after-sales-service@vention. cn Ország: ES Város: Toledo Cím: Numancia de la Sagra 1, 845230
| Termék ID: | #3209414 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 113 g |
| Csatlakozó típusa: | Optyczne |
| Hossz (m): | 3 |
| Hosszúság: | 21,00 cm |
| Magasság: | 0,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 100 db. |
| Nettó tömeg: | 103 g |
| Szélesség: | 15,00 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | Cable Audio Optical Vention BAEBI 3m Black |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |