ONYX Coating - ONYX Supreme Compound 1250 g - Durva polírozópaszta
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #306153 |
| Használat: | Lakossági, Professzionális |
| Kiszerelés: | 1250 g |
| Súly: | 1250g |
| Szállítási idő: | 5ce62e |
| Szállítási idő -: | 1-3 |
| Terméktípus: | Polírpaszta |
| Tulajdonság: | Heavy |
| Űrtartalom: | 1250 g |