Aigostar - Elemes LED bútorvilágítás szenzorral 1m (203818)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942380 |
| Fényerő: | 130 lm |
| Fényerő (lm): | 130 lm |
| Fényforrás: | Beépített LED |
| Garancia időtartama: | 1 év |
| IP Védettség: | IP65 |
| Színhőmérséklet: | Meleg fehér (3000K) |
| Szórásszög: | 120° |
| Teljesítmény: | 2 Watt |
| Termékek: | Dekor világítás |
| Várható élettartam: | 20 000 üzemóra |