Avide - GU10 keret kerek alu Avide (AVI ABGU10F ALU R)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943242 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 68mm |
| Méret: | D:84/H:23mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | szürke |
| Teljesítmény: | max 50W |