Avide - GU10 keret négyzetes forgatható króm Avide (AVI ABGU10F SS CH)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943030 |
| Anyag: | fém |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 65 mm |
| Méret: | D: 81/H: 26mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | króm |