Avide - GU10 keret normál szatén nikkel Avide (AVI ABGU10F N SN)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943670 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 55 mm |
| Méret: | D: 81/H: 31mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | szatén nikkel |