Avide - Süllyesztett LED lámpa 12W melegfehér fényű, alumínium (ACRPWW-S-12W-ALU)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943627 |
| Anyag: | alumínium |
| Hosszúság méret: | 166 mm |
| Lámpatest fényáram: | 940 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 12 W LED modul |
| Magasság méret: | 10 mm |
| Névleges teljesítmény: | 12 W |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |