Avide - Süllyesztett LED lámpa 24W, hidegfehér fényű, szögletes (ACRPNW-S-24W-PC)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939954 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 220 mm |
| Hosszúság méret: | 220 mm |
| Lámpatest fényáram: | 2600 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 24 W LED modul |
| Magasság méret: | 26 mm |
| Névleges teljesítmény: | 24 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 20-29,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |