Avide - Süllyesztett LED lámpa 9W melegfehér fényű, alumínium (ACRPWW-S-9W-ALU)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939355 |
| Anyag: | alumínium |
| Hosszúság méret: | 141 mm |
| Lámpatest fényáram: | 620 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 9 W LED modul |
| Magasság méret: | 10 mm |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |