Avide - Süllyesztett LED panel 36W 3000K 3600lm 595x595mm IP20 (ABSLP600-36W-WW-VAL)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942652 |
| Anyag: | alumínium, fém, műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 3600 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 36 W LED modul |
| Magasság méret: | 595 mm |
| Szélesség méret: | 595 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 30-49,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |