Avide - Süllyesztett LED panel 45W 4000K 4500lm 595x595mm (ABSLP600-45W-NW-VAL)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942757 |
| Anyag: | alumínium, fém, műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 4500 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 45 W LED modul |
| Magasság méret: | 595 mm |
| Szélesség méret: | 595 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 30-49,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |