Avide - Süllyesztett LED panel 48W 6400K 3700lm 620x620mm, Slim (ABSLP620-45W-CW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943426 |
| Anyag: | alumínium, fém, műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 3700 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 45 W LED modul |
| Magasság méret: | 620 mm |
| Szélesség méret: | 620 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Teljesítmény (Watt): | 30-49,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |