Commel - Bútorvilágító, szenzoros kapcsolós, 3W, 210lm, 4000K, IP20; 406-501 (406-501)
0 / 5
0 / 5
Bútorvilágító LED-es, szenzoros kapcsolóval, 3 W, 210 lm, 4000 K, 325x25x9 mm IP20, 220-240 V~ 50H A Commel fali és mennyezeti LED lámpák előnyei a kompakt kialakítás, a soros csatlakozás, az egyszerű és gyors összeszerelés és a beépített kapcsoló a könnyű kezelhetőség érdekében. Ez a LED lámpa rövid hatótávolságú mozgásérzékelővel van felszerelve, amely képes a lámpa működését az alábbi két módszer egyikével vezérelni: - A lámpa be- és kikapcsolása a kéz egyszerű mozgatásával. - A szekrénybe történő beszereléskor kapcsolja be a lámpát az ajtó kinyitásakor és az ajtó bezárásakor kapcsolja ki. Az üzemmód könnyen beállítható a lámpa oldalán található kapcsolón. Bútorvilágító LED-es, szenzoros kapcsolóval, 3 W, 210 lm, 4000 K, 325x25x9 mm IP20, 220-240 V~ 50H
| Termék ID: | #5939728 |
| Cikkszám: | 406-501 |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | 100-240 V- 50/60 Hz |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Kelvin: | 4000-4000 |
| Lumen: | 210lm |
| Méret: | 325 x 25 x 14 mm |
| Méretek: | 325 x 25 x 14 mm |
| Színhőmérskélet: | Nappali fehér (4000K) |
| Teljesítmény: | 3w |