EGLO - Fueva 1 94733 beépíthető LED lámpa 2, 7W, 3000K, 300 lm, 3 db (94733)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943957 |
| EAN kód: | 9002759947330 |
| Anyag: | Acél |
| Domináns szín: | FFFFFF |
| Fényerő-szabályozható: | Nem |
| Fényforrás típusa: | Beépített LED |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényforrást tartalmaz: | Igen |
| Foglalat: | Beépített LED |
| Forma: | Szögletes |
| Jótállási idő: | 5 év |
| Kivágási méret: | 78x78 mm |
| Magasság: | 8.5 cm |
| Mélység: | 2.5 cm |
| Méret: | 8,5x8,5x2,5 cm |
| Szélesség: | 8.5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Teljesítmény: | 2.7 W |
| Védettség: | IP20 |