EGLO - Pineda 95841 álmennyezeti spotlámpa, 6W LED, 3000K, 500lm (95841)
0 / 5
0 / 5
* Alacsony szerelési mélység * Nincs szükség transzformátorra * Ideális szobák és területek megvilágítására * Kellemes meleg fehér fény * Alacsony működési hőmérséklet * Akár 80%-os energiamegtakarítás a kompakt fénycsöves lámpákhoz képest * Egyszerű és könnyű szerelés a 2vezetékes csatlakozódoboznak köszönhetően
| Termék ID: | #5943961 |
| EAN kód: | 9002759958411 |
| Anyag: | Műanyag |
| Domináns szín: | FFFFFF |
| Fényáram: | 500 lumen |
| Fényerő-szabályozható: | Nem |
| Fényforrás típusa: | Beépített LED |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényforrást tartalmaz: | Igen |
| Foglalat: | Beépített LED |
| Forma: | Szögletes |
| Jótállási idő: | 5 év |
| Kivágási méret: | 72 mm |
| Magasság: | 8.4 cm |
| Megfelelőség: | 38 W |
| Mélység: | 3.5 cm |
| Méret: | 8,4x8,4x3,5 cm |
| Szállítási idő: | 4-6 munkanap |
| Szélesség: | 8.4 cm |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000K meleg fehér |
| Teljesítmény: | 6 W |
| Védettség: | IP20 |