EGLO - Süllyesztett LED spot lámpa 8, 1 W, melegfehér, fehér színű, három darabos (Fueva) (99135)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942885 |
| Anyag: | acél, műanyag |
| Átmérő méret: | 86 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 990 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 8,1 W LED modul |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |