ELDLUX - Köralakú süllyesztett LED panel 12w 1100lm CCT IP20 fehér (P-125E-T3C)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932 Ha tartalmaz a termék távirányítót a következő lépéssel tudja összepárosítani: 1. A lámpát beszerelés után falikapcsolóval kapcsolja fel, hogy világítson a termék! 2. A lámpa felkapcsolásától számított 5 másodpercen belül, a távirányítón a "SETUP" vagy az "ON" gombot 3x-5x egymás után nyomja meg!(Termékenként eltérhet!) 3. Sikeres feltanítás után a lámpa pár másodpercig ki-be fog kapcsolni, így jelezve, hogy kész a művelet!
| Termék ID: | #5943409 |
| EAN kód: | 8051577592476 |
| Anyag: | Alumínium, Műanyag |
| Átmérő (mm): | 160 mm |
| Élettartam (óra): | 20000 óra |
| Fényszín: | Színhőmérséklet váltós |
| Feszültség (V): | 230V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 10000 |
| Kivágás (mm): | Ø125 mm |
| Lumen (lm): | 1100 lm |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Átlátszó, Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | CCT |
| Színváltoztatható: | Igen |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 12 W |