ELDLUX - LED süllyestett lámpa 12w 1080lm 4000K 24° D110x73mm Kivágás: D90mm IP20 alumínium (P-90-N)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #5943514 |
| EAN kód: | 8058772588136 |
| Anyag: | Alumínium |
| Élettartam (óra): | 30000 óra |
| Fényszín: | Természetes fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 15000 |
| Kivágás (mm): | 90 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 1080 lm |
| Magasság (mm): | 73 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +45℃ |
| Szélesség (mm): | 110 mm |
| Színhőmérséklet (K): | 4000 K |
| Teljesítmény (W): | Max 12 W |