ELDLUX - LEIA süllyesztett lámpatest GU10 rózsgold (D518224)
0 / 5
0 / 5
A termék az izzót nem tartalmazza!
| Termék ID: | #5942919 |
| Anyag: | Alumínium |
| Átmérő (mm): | 110 mm |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | GU10 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kivágás (mm): | 70 mm |
| Magasság (mm): | 45 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +5℃ - +45℃ |
| Szín: | Rosegold |
| Teljesítmény (W): | Max 20 W |