ELDLUX - LUXOR süllyesztett lámpatest LED 3W CW + GU10 króm (D516571)
0 / 5
0 / 5
A beépíthető spot lámpa külső ledszalagja, hangulatvilágítása gyári tartozék, de a belső izzót nem tartalmazza!
| Termék ID: | #5943583 |
| Anyag: | Akril |
| Átmérő (mm): | 120 mm |
| Élettartam (óra): | 15000 óra |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | GU10, Beépített LED szalag |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 10000 |
| Kivágás (mm): | 60 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 120 lm |
| Magasság (mm): | 34 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +5℃ - +45℃ |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Króm |
| Színhőmérséklet (K): | 5500 K - 6500 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Teljesítmény (W): | Max 20 W, 3 W |