ELDLUX - mélysugárzó 12w 1100lm 4000k CRI≥80 60° kivágásØ105 fehér (GL-AG12N)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932 Ha tartalmaz a termék távirányítót a következő lépéssel tudja összepárosítani: 1. A lámpát beszerelés után falikapcsolóval kapcsolja fel, hogy világítson a termék! 2. A lámpa felkapcsolásától számított 5 másodpercen belül, a távirányítón a "SETUP" vagy az "ON" gombot 3x-5x egymás után nyomja meg!(Termékenként eltérhet!) 3. Sikeres feltanítás után a lámpa pár másodpercig ki-be fog kapcsolni, így jelezve, hogy kész a művelet!
| Termék ID: | #5942875 |
| EAN kód: | 8051577518179 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 130 mm |
| Élettartam (óra): | 20000 óra |
| Fényszín: | Természetes fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 10000 |
| Kivágás (mm): | Ø105 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 1100 lm |
| Magasság (mm): | 65 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +45℃ |
| Sugárzási szög: | 60° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 4000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra≥80 |
| Teljesítmény (W): | 12 W |