ELDLUX - mini spot lámpatest 1w 3000k 100lm 30° IP20 ∅31×22mm ezüst (P-31-1C)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932 Ha tartalmaz a termék távirányítót a következő lépéssel tudja összepárosítani: 1. A lámpát beszerelés után falikapcsolóval kapcsolja fel, hogy világítson a termék! 2. A lámpa felkapcsolásától számított 5 másodpercen belül, a távirányítón a "SETUP" vagy az "ON" gombot 3x-5x egymás után nyomja meg!(Termékenként eltérhet!) 3. Sikeres feltanítás után a lámpa pár másodpercig ki-be fog kapcsolni, így jelezve, hogy kész a művelet!
| Termék ID: | #5943664 |
| EAN kód: | 8051577599048 |
| Anyag: | Alumínium |
| Átmérő (mm): | 31 mm |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség (V): | 230V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kivágás (mm): | 28 mm |
| Lumen (lm): | 100 lm |
| Magasság (mm): | 22 mm |
| Szín: | Ezüst |
| Színhőmérséklet (K): | 3000 K |
| Teljesítmény (W): | 1 W |