ELDLUX - mini spot lámpatest 1w 4000k 100lm 30° IP20 ∅32×22mm fehér (P-31-1BN)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #5938986 |
| EAN kód: | 8051577599093 |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Élettartam (óra): | 30000 óra |
| Fényszín: | Természetes fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| LED csip típus: | SMD |
| Lumen (lm): | 100 lm |
| Mélység (mm): | 22 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +5℃ - +45℃ |
| Sugárzási szög: | 30° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szélesség (mm): | 32 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 4000K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | Max 1 W |