ELDLUX - Mini spotlámpa 3w 160lm 4000k D25×57mm kivágás: D20mm fekete (R20-NN)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
| Termék ID: | #5940166 |
| EAN kód: | 8050164445287 |
| Anyag: | Műanyag, Fém |
| Élettartam (óra): | 30000 óra |
| Fényszín: | Természetes fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Kapacitás: | 20000 |
| Kivágás (mm): | 25 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 160 lm |
| Magasság (mm): | 57 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +5℃ - +45℃ |
| Szín: | Fekete |
| Színhőmérséklet (K): | 4000 K |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 3 W |