ELDLUX - MIRROR süllyesztett lámpatest billenthető 2×GU10 króm (D302121)
0 / 5
0 / 5
A termék az izzót nem tartalmazza!
| Termék ID: | #5942785 |
| Anyag: | Üveg |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | GU10 |
| Foglalat mennyiség: | 2 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kivágás (mm): | 75 mm |
| Magasság (mm): | 25 mm |
| Mélység (mm): | 90 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +5℃ - +45℃ |
| Szélesség (mm): | 185 mm |
| Szín: | Króm |
| Teljesítmény (W): | Max 40 W |