ELDLUX - süllyesztett LED lámpatest PIR 1.3w 25lm 4000k 3m-120°-45sec IP20 fekete (XGGYD-001NN)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932 Ha tartalmaz a termék távirányítót a következő lépéssel tudja összepárosítani: 1. A lámpát beszerelés után falikapcsolóval kapcsolja fel, hogy világítson a termék! 2. A lámpa felkapcsolásától számított 5 másodpercen belül, a távirányítón a "SETUP" vagy az "ON" gombot 3x-5x egymás után nyomja meg!(Termékenként eltérhet!) 3. Sikeres feltanítás után a lámpa pár másodpercig ki-be fog kapcsolni, így jelezve, hogy kész a művelet!
| Termék ID: | #5942409 |
| EAN kód: | 8051577590700 |
| Anyag: | Műanyag |
| Érzékelő típusa: | PIR |
| Fényszín: | Természetes fehér |
| Feszültség (V): | 2.8 V - 3.3 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágás (mm): | 45 × 70 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 25 lm |
| Magasság (mm): | 35 mm |
| Mélység (mm): | 120 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +45℃ |
| Névleges áram (A): | 50 mA |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szélesség (mm): | 85 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színhőmérséklet (K): | 4000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 1.3 W |