ELDLUX - Süllyesztett spot keret 2*AR111 fekete 325x175mm / kivágás 310x160mm (P-AR111-N2)
0 / 5
0 / 5
A termék izzót, foglalatot vagy lámpatestet nem tartalmaz és az UNIVERSO AR111-es spot lámpatestekkel kompatibilis! (Kiegészítő termék!) Ha tartalmaz a termék távirányítót a következő lépéssel tudja összepárosítani: 1. A lámpát beszerelés után falikapcsolóval kapcsolja fel, hogy világítson a termék! 2. A lámpa felkapcsolásától számított 5 másodpercen belül, a távirányítón a "SETUP" vagy az "ON" gombot 3x-5x egymás után nyomja meg!(Termékenként eltérhet!) 3. Sikeres feltanítás után a lámpa pár másodpercig ki-be fog kapcsolni, így jelezve, hogy kész a művelet!
| Termék ID: | #5943733 |
| EAN kód: | 8056477478684 |
| Anyag: | Alumínium, Műanyag |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kivágás (mm): | 310×160 mm |
| Mélység (mm): | 175 mm |
| Szélesség (mm): | 325 mm |
| Szín: | Fekete |