ELDLUX - süllyesztett spot lámpa 12W 1000lm 3000k 34° IP20 175mm fekete (F12W-NC)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932 Ha tartalmaz a termék távirányítót a következő lépéssel tudja összepárosítani: 1. A lámpát beszerelés után falikapcsolóval kapcsolja fel, hogy világítson a termék! 2. A lámpa felkapcsolásától számított 5 másodpercen belül, a távirányítón a "SETUP" vagy az "ON" gombot 3x-5x egymás után nyomja meg!(Termékenként eltérhet!) 3. Sikeres feltanítás után a lámpa pár másodpercig ki-be fog kapcsolni, így jelezve, hogy kész a művelet!
| Termék ID: | #5942863 |
| EAN kód: | 8051577514256 |
| Anyag: | Alumínium, Műanyag |
| Élettartam (óra): | 30000 óra |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 5 év |
| Jótállás (év): | 5 év |
| Kapcsolási ciklus: | 15000 |
| Kivágás (mm): | 35×165 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 1000 lm |
| Magasság (mm): | 40 mm |
| Mélység (mm): | 45 mm |
| Sugárzási szög: | 34° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szélesség (mm): | 175 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színhőmérséklet (K): | 3000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥90 |
| Teljesítmény (W): | 12 W |