ELDLUX - Süllyesztett spot lámpatest 1*MR16 króm 92x92x29mm/∅80mm (P3-A)
0 / 5
0 / 5
A termék az izzót nem tartalmazza! A termék az izzó foglalatot nem tartalmazza! Ha tartalmaz a termék távirányítót a következő lépéssel tudja összepárosítani: 1. A lámpát beszerelés után falikapcsolóval kapcsolja fel, hogy világítson a termék! 2. A lámpa felkapcsolásától számított 5 másodpercen belül, a távirányítón a "SETUP" vagy az "ON" gombot 3x-5x egymás után nyomja meg!(Termékenként eltérhet!) 3. Sikeres feltanítás után a lámpa pár másodpercig ki-be fog kapcsolni, így jelezve, hogy kész a művelet!
| Termék ID: | #5940830 |
| EAN kód: | 8058772581106 |
| Anyag: | Alumínium |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kivágás (mm): | ∅80mm |
| Magasság (mm): | 29 mm |
| Mélység (mm): | 92 mm |
| Szélesség (mm): | 92 mm |
| Szín: | Króm |