ELDLUX - TEKLA süllyesztett lámpatest LED 3W NW mattfehér (G101212)
0 / 5
0 / 5
A beépíthető spot lámpa külső ledszalagja, hangulatvilágítása gyári tartozék, de a belső izzót nem tartalmazza!
| Termék ID: | #5942813 |
| Anyag: | Üveg |
| Átmérő (mm): | 120 mm |
| Élettartam (óra): | 15000 óra |
| Fényszín: | Természetes fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | GX53, Beépített LED szalag |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 10000 |
| Kivágás (mm): | 90 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 120 lm |
| Magasság (mm): | 30 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | +5℃ - +45℃ |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Mattfehér |
| Színhőmérséklet (K): | 4000 K - 4500 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Teljesítmény (W): | Max 20 W, 4 W |