ELMARK - 20W 4000K 38° IP40 süllyesztett lineáris lámpa inverterrel Elmark (ELM 92EL052040 WHBKE)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943102 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 1200 Lumen |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP40 |
| Méret: | L:414/W:45/H:35 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 38° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 20W |