ELMARK - EL-110SQ3 spot lámpatest Elmark (ELM 92EL110SQ3 WHBK)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942087 |
| Anyag: | alumínium |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 250 X 92 mm |
| Méret: | L:270/W:100/H:40 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | fekete/fehér |
| Teljesítmény: | max 8W |