ELMARK - Gypsum spotlámpa szögletes GU10 Elmark (ELM 92GDL13S)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938837 |
| Anyag: | gipsz |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 120/W: 120/H: 60 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | fehér |
| Teljesítmény: | max 20W |