EMITHOR - Elegant LED 71016 álmennyezeti spot, 1W LED (71016)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943958 |
| EAN kód: | 8585032212109 |
| Domináns szín: | C0C0C0 |
| Fényforrás típusa: | Beépített LED |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényforrást tartalmaz: | Igen |
| Foglalat: | Beépített LED |
| Kivágási méret: | 45 mm |
| Magasság: | 5.5 cm |
| Mélység: | 13.3 cm |
| Méret: | 13,3x13,3x5,5 cm |
| Stílus: | Szögletes |
| Szállítási idő: | 3-4 munkanap |
| Szélesség: | 13.3 cm |
| Szín: | Króm / kristály |
| Teljesítmény: | 1 W |
| Védettség: | IP20 |