EMITHOR - Süllyesztett LED lépcsővilágító 1 W LED modul, hidegfehér, világos fa (Step Light) (48307)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943798 |
| Anyag: | műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 35 mm |
| Lámpatest fényáram: | 60 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 1 W LED modul |
| Magasság méret: | 86 mm |
| Szélesség méret: | 86 mm |
| Szín: | fa |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |