EMITHOR - Süllyesztett szögletes spot lámpa, fehér (Elegant) (71089)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939267 |
| Anyag: | alumínium |
| Foglalat: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 88 mm |
| Magasság méret: | 8 mm |
| Szélesség méret: | 88 mm |
| Szín: | fehér |
| Teljesítmény (Watt): | cserélhető fényforrás |
| Védettség: | IP20 |