EMITHOR - Süllyesztett szögletes spot lámpa, króm-fekete (Elegant) (71058)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5940660 |
| Anyag: | alumínium |
| Foglalat: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 87 mm |
| Magasság méret: | 5 mm |
| Szélesség méret: | 87 mm |
| Szín: | króm, fekete |
| Teljesítmény (Watt): | cserélhető fényforrás |
| Védettség: | IP20 |