EMOS - LED irányfény beépíthető AMAL, téglalap, 1.5W IP65 meleg fehér (ZC0108)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás A LED-jelzőfény elhelyezhető elektromos kötődobozokban. A lámpával egyszerűen és hatékonyan megvilágíthatók a folyosók, a belső lépcsőházak és a külső terek. Termék előnyök Kifejezetten alacsony energiafogyasztásának és hosszú élettartamának köszönhetően a lámpa egész éjjel égve hagyható, áramfogyasztása minimális lesz.
| Termék ID: | #5936546 |
| a diffúzor anyaga: | üveg |
| élettartam: | 30 000 óra |
| energiaosztály (2021.9. -től): | nincs megadva |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, doboz |
| fény színe: | meleg fehér |
| fényáram: | 55 lm |
| fényforrás: | LED |
| feszültség: | 220–240 V |
| fogyasztás: | 1,5 W |
| frekvencia: | 50–60 Hz |
| garancia-időszak: | 2 év |
| lámpatest: | alumínium |
| méretek: | 123 × 53 × 61 mm |
| rögzítő nyílás: | 113 × 43 × 65 mm |
| szín: | rozsdamentes acél |
| színhőmérséklet: | 3 000 K |
| tompító funkció: | nem |
| üzemi hőmérséklet tartomány: | -20~+60 °C |
| védettség: | IP65 |