EMOS - LED süllyesztett lámpatest NEXXO, négyzet, ezüst, 18W, CCT (ZD2243)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943321 |
| a diffúzor anyaga: | műanyag (PS) |
| a folyosóra és a lépcsőn: | igen |
| a fürdőszobába: | nem |
| a kertre és az erkélyre: | nem |
| a műhelybe és a garázsba: | nem |
| a nappaliba, a hálószobába és a gyerekszobába: | igen |
| áramerősség: | 84 mA |
| áramforrás kimeneti áramerősség: | 300 mA |
| be a konyhába: | igen |
| diffúzor típusa: | tejfehér |
| élettartam: | 30 000 óra |
| elhelyezés: | mennyezet |
| értékesítési csomagolás: | 1 db, doboz |
| érzékelő hatótávolsága: | nincs érzékelő |
| fény színe: | meleg fehér-semleges fehér |
| fényáram: | 1 600 lm |
| fényforrás: | LED |
| fényhasznosítás: | 83 lm/W |
| feszültség: | 220–240 V |
| flicker-free: | igen |
| fogyasztás: | 18 W |
| forma: | négyzet |
| frekvencia: | 50/60 Hz |
| garancia-időszak: | 3 év |
| helyettesítő: | 100 W |
| hivatalba: | igen |
| kategória: | PROFI |
| keret színe: | szálcsiszolt nikkel |
| lámpatest: | alumínium |
| lámpatest típus: | klasszikus lámpatest |
| LGP anyag: | PMMA |
| méretek: | 225 × 225 × 21 mm |
| mozgásérzékelő: | nem |
| összeszerelés módja: | beépített |
| rögzítő nyílás: | 205 × 205 mm |
| sorozat: | NEXXO |
| sugárzási szög: | 110° |
| színhőmérséklet: | 3 000/3 500/4 000 K |
| színvisszaadási index (CRI): | Ra > 82 |
| távvezérlő: | nem |
| teljesítménytényező: | > 0,9 |
| tompító funkció: | nem |
| UGR: | nincs megadva |
| védettség: | IP40/IP20 |