GMLedline - LITE Downlight EASY FIX PRO 12W 1080lm CCT 3000-5000K round
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939747 |
| Anyaga: | polikarbonát |
| Fényerő: | 1080lm |
| Fényszög: | 110° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 12W |
| Garancia: | 3 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 57 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 19,5 mm |
| Színhőmérséklet: | 3000-5000K |