GMLedline - LITE Downlight EASY FIX PRO 24W 2400lm CCT 3000-5000K square
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943283 |
| Anyaga: | polikarbonát |
| Fényerő: | 2400lm |
| Fényszög: | 110° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 24W |
| Garancia: | 3 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 24 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 292x292x19,5mm |
| Színhőmérséklet: | 3000-5000K |