iDual - JE1295400 Performa szabályozható süllyesztett mennyezeti LED spot lámpa, fehér (JE1295400)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943235 |
| Anyag: | műanyag, fém |
| Átmérő méret: | 85 mm |
| Lámpatest fényáram: | 400 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 7 W LED modul |
| Magasság méret: | 33 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 2200-4000 K +RGB |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP65 |