Kanlux - 23522 IMBER LED WW Dekorációs LED lámpatest, fehér színben, 40lm, 1W teljesítmény, 30000h élettartammal, IP65 védettséggel, 12V, 3000K (Kanlux 23522) (23522)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 23522 IMBER LED WW Dekorációs LED lámpatest, fehér színben, 40lm, 1W teljesítmény, 30000h élettartammal, IP65 védettséggel, 12V, 3000K (Kanlux 23522)
| Termék ID: | #5943679 |
| Cikkszám: | 23522 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 1W |
| IP Védettség: | IP65 |
| IP Védettség fényforrással: | IP65 |
| Lámpa anyaga: | Műanyag / alumínium ötvözet |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 1W |