Kanlux - 26727 ALOR DSL-B szögletes beltéri SPOT dekorációs keret matt fekete színben, MR16 foglalathoz, max 35W teljesítmény, IP20 védettséggel, 12V (Kanlux 26727) (26727)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 26727 ALOR DSL-B szögletes beltéri SPOT dekorációs keret matt fekete színben, MR16 foglalathoz, max 35W teljesítmény, IP20 védettséggel, 12V (Kanlux 26727)
| Termék ID: | #5940106 |
| Cikkszám: | 26727 |
| EAN kód: | 5905339267276 |
| A termék színe: | matt fekete |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényforrás teljesítménye (max): | max 35W |
| Foglalat típusa: | Gx5,3 |
| Gyártói katalógus letöltés (pdf): | https://elektrikstore.hu/shop_ordered/43788/pic/Katalogus/KANLUX/katalog_KANLUX_2022_hu.pdf |
| Információ: | 230 V-os, GU10 foglalattal rendelkező fényforrásokhoz GU-10 foglalatot kell még rendelni. Nem tartoz |
| IP Védettség: | IP20 |
| Lámpatest elhelyezése: | süllyesztett |
| Nettó tömeg: | 0,07 Kg |
| Névleges teljesítmény: | max 35W |
| Névleges üzemi feszültség: | 12V |
| Tartozék foglalat: | MR16 |
| Vámtarifaszám: | 94059900 |