Kanlux - 26731 ALOR DTL-W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül , fehér színben, IP20 védettséggel (Kanlux 26731) (26731)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 26731 ALOR DTL-W spot dekorációs keret, fényforrás és foglalat nélkül , fehér színben, IP20 védettséggel (Kanlux 26731)
| Termék ID: | #5939986 |
| Cikkszám: | 26731 |
| A termék színe: | szürke |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Foglalat fajtája: | Gx5,3/GU10 |
| Foglalat típusa: | Gx5,3/GU10 |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | Acél |
| Névleges feszültség: | 12V |
| Névleges teljesítmény: | 10W |